logo logo Audiopolis Products Prices Commerce Links support  
Actions By company By Category Fulltext
Vyhledávání na stránkách. Zadejte vyhledávaný řetězec:
Novinky

Paul Reed Smith™ SE Santana


Paul Reed Smith™ JA-15


Paul Reed Smith™ Modern Eagle Quatro


Paul Reed Smith™ NF3


Paul Reed Smith™ SC 58 (SingleCut)


Paul Reed Smith™ DC3


Paul Reed Smith™ Nový model McCarty 58


Paul Reed Smith™ STARLA


Naše zboží je v prodeji
též u těchto firem:

 Zpět...

3 681,-
Cena bez DPH
CD-VT2

CD Vocal trainer

Pro detailní pohled
klikni na obrázek !

 • 10ti vteřinová protiotřesová paměť
 • VSA (Variable Speed Audition) ovládání rychlosti bez změny tóniny: +16, +12, +8, +4, 0, -4, -8, -16, -32, -50%
 • Tónina (Key Control) +/- 6 půltónů, v půltónových krocích s +/- 50% jemným doladěním. VSA a Key Control může být použito dohromady. +16 do -50% rychlost v 1% krocích (když je VSA vypnuto)
 • Voice Changer (posune originální vokální part o oktávu níže nebo výše )
 • Metronom (40-220BPM )
 • chromatická ladička s kalibrací (435 Hz - 445Hz) a oscilátorem
 • 2 mikrofonní vstupy
 • regulace vstupní citlivosti
 • 18 zabudovaných vokálních efektů
 • Sluchátkový výstup s regulací
 • Stereo minijack linkový výstup
 • Velmi populární CD-VT1 založil zcela novou kategorii zařízení, bez kterých se neobejde nejen vokalista, ale i mnoho dalších muzikantů...

  Po uvedení CD-VT1 na trh si ho totiž oblíbili i hráči na smyčcové a strunné nástroje stejně jako žesťové. Ti všichni totiž pochopili jak jim tato krabička usnadňuje cvičení. Jak jim pomáhá možnost zpomalit nahrávku beze změny tôniny, nebo opakování složité části skladby. Dále pozom, vestavěný metronom, ladička a ještě mnohem více.

  Snadná obsluha, žádné složíté učení

  Jestliže umíte ovládat CD přehrávač, tak můžete bez problémů používatm CD-VT1 MKII. Vemte jakékoliv CD s vaší oblíbenou nahrávkou a dejte ho do přístoje. Pak zapojte mikrofon (nebo dva) přímo do CD-VT1 MKII - použijte standardní mikrofonní šňůru. Vezměte si sluchátka, nastavte hlasitost a jděte nato!
  Zpomalte a naučte se vaše oblíbené skladby. V dávnověku (jako třeba 70. léta) museli muzikanti ručně roztočit vinylovou desku a pak ji zpomalit, aby mohli lépe odposlouchat vokální part nebo složitější harmonické postupy. CD-VT1 MKII vám umožní učit se ještě lepším způsobem. Nejenom že můžete CD zpomalit až na poloviční rychlost (50%), ale to vše beze změny tóniny. Dále pak můžete změnit tóninu nahrávky bez změny rychlosti !

  Zefektujte se!

  CD-VT1 MKII má 18 skvěle znějících vestavěných a editovatelných vokálních efektů… nemusíte používat žádný externí reverb, echo, EQ a další. Voice Changer umožňuje posun původního vokálního partu o oktávu níže nebo výše. Vocal Canceller vám naopak umožní zeslabit vokální part v nahrávce tak, abyste se lépe slyšeli, pokud hrajete dohromady s nahrávkou.

  Použitelné pomůcky

  Můžete určit “bezešvé” spojení smyčky, kterou chcete slyšet vícekrát dokola. K dispozici je též chromatická ladička. Přístroj může být též napájen pomocí baterií. Má linkový i sluchátkový výstup.


  © 2007 Guitarpolis studio systems
  Kategorie