logo logo Audiopolis Products Prices Commerce Links support  
Actions By company By Category Fulltext
Vyhledávání na stránkách. Zadejte vyhledávaný řetězec:
Novinky

Paul Reed Smith™ SE Santana


Paul Reed Smith™ JA-15


Paul Reed Smith™ Modern Eagle Quatro


Paul Reed Smith™ NF3


Paul Reed Smith™ SC 58 (SingleCut)


Paul Reed Smith™ DC3


Paul Reed Smith™ Nový model McCarty 58


Paul Reed Smith™ STARLA


Naše zboží je v prodeji
též u těchto firem:

 Zpět...

3 681,-
Cena bez DPH
CD-BT2

CD Bass trainer

Pro detailní pohled
klikni na obrázek !

 • 10ti vteřinová protiotřesová paměť
 • VSA (Variable Speed Audition) ovládání rychlosti bez změny tóniny: +16, +12, +8, +4, 0, -4, -8, -16, -32, -50%
 • Tónina (Key Control) +/- 6 půltónů, v půltónových krocích s +/- 50% jemným doladěním. VSA a Key Control může být použito dohromady. +16 do -50% rychlost v 1% krocích (když je VSA vypnuto)
 • chromatická ladička s kalibrací (435 Hz - 445Hz) a oscilátorem
 • Metronom (40-220BPM )
 • Aktivní i pasivní baskytarový vstup a linkový vstup
 • regulace vstupní citlivosti
 • 16 baskytarových efektů
 • 5-ti pásmový grafický ekvalizér
 • 10 programovatelných efektových pamětí
 • Sluchátkový výstup s regulací
 • Stereo minijack linkový výstup
 • vstup pro nožní spínač (není součástí) pro (CUE + Flash) start, výběr efektových bank, posuv FFWD (fast forward) a REW (Rewind)
 • Velmi populární CD-BT1 založil zcela novou kategorii zařízení, bez kterých se žádný baskytarista neobejde. CD-BT2 je jeho pokročilejším a kompaktnějším nástupcem.

  Těžko najdete profesionálního baskytarystu, který by cestoval bez CD-BT2. Jeho následník nyní též obsahuje “BASS ENHANCEMENT” (vylepšení basového zvuku) včetně “BASS CUT” a “BASS BOOST” (ořezání nebo přidání basů), větší možnost změny rychlosti, vestavěný metronom, více možností ovládání pedálem, a ještě mnohem více.

  Snadná obsluha, žádné složíté učení

  Jestliže umíte ovládat CD přehrávač, tak můžete bez problémů používatm CD-BT2. Vemte jakékoliv CD s vaší oblíbenou nahrávkou a dejte ho do přístoje. Pak zapojte basu přímo do CD-BT2. - použijte standardní kytarovou šňůru. Vezměte si sluchátka, nastavte hlasitost a jděte nato!
  Zpomalte a naučte se vaše oblíbené skladby. V dávnověku (jako třeba 70. léta) museli muzikanti ručně roztočit vinylovou desku a pak ji zpomalit, aby mohli lépe odposlouchat sóla nebo složitější harmonické postupy. CD-BT2 vám umožní učit se ještě lepším způsobem. Nejenom že můžete CD zpomalit až na poloviční rychlost (50%), ale to vše beze změny tóniny. Až se naučíte požadovaný “lick” - tedy lauf po česku, můžete postupně zvyšovat rychlost tak, že se dostanete na originální tempo nahrávky. Dále pak můžete změnit tóninu nahrávky bez změny rychlosti !

  Zefektujte se!

  CD-BT2 MKII má 16 skvěle znějících vestavěných a editovatelných basových efektů… nemusíte používat žádný externí chorus, EQ a další.. Bass Boost a Enhancement umožňují “posílit” basový part tak, že je lépe slyšitelný a lépe se učí. Bass Cut vám naopak umožní zeslabit basový part v nahrávce tak, abyste se lépe slyšeli, pokud hrajete dohromady s nahrávkou.

  Použitelné pomůcky

  Můžete určit “bezešvé” spojení smyčky, kterou chcete slyšet vícekrát dokola. Pomocí pedálu (volitelné příslušenství) je možno startovat a zastavovat vložené CD a nebo “listovat” zabudovanými efekty. K dispozici je též chromatická ladička. Přístroj může být též napájen pomocí baterií. Má linkový i sluchátkový výstup.


  © 2007 Guitarpolis studio systems
  Kategorie