logo logo Audiopolis Products Prices Commerce Links support  
Actions By company By Category Fulltext
Vyhledávání na stránkách. Zadejte vyhledávaný řetězec:
Novinky

Paul Reed Smith™ SE Santana


Paul Reed Smith™ JA-15


Paul Reed Smith™ Modern Eagle Quatro


Paul Reed Smith™ NF3


Paul Reed Smith™ SC 58 (SingleCut)


Paul Reed Smith™ DC3


Paul Reed Smith™ Nový model McCarty 58


Paul Reed Smith™ STARLA


Naše zboží je v prodeji
též u těchto firem:

 Zpět...

3 681,-
Cena bez DPH
CD-GT2

CD Guitar trainer

Pro detailní pohled
klikni na obrázek !

 • 10ti vteřinová protiotřesová paměť
 • VSA (Variable Speed Audition) ovládání rychlosti bez změny tóniny: +16, +12, +8, +4, 0, -4, -8, -16, -32, -50%
 • Tónina (Key Control) +/- 6 půltónů, v půltónových krocích s +/- 50% jemným doladěním. VSA a Key Control může být použito dohromady. +16 do -50% rychlost v 1% krocích (když je VSA vypnuto)
 • Metronom (40-220BPM)
 • chromatická ladička s kalibrací (435 Hz - 445Hz) a oscilátorem
 • Kytarový a mikrofonní vstup
 • regulace vstupní citlivosti
 • 57 efektů: 15 Distortion, 15 Overdrive, 15 Clean - nezkreslených zvuků a 12 vokálních efektů
 • 10 programovatelných efektových pamětí (bank)
 • Sluchátkový výstup s regulací
 • Stereo minijack linkový výstup
 • vstup pro nožní spínač (není součástí) pro (CUE + Flash) start, výběr efektových bank, posuv FFWD (fast forward) a REW (Rewind)
 • Velmi populární CD-GT1 založil zcela novou kategorii zařízení, bez kterých se žádný kytarista neobejde. CD-GT2 je jeho pokročilejším a kompaktnějším nástupcem.

  Nyní jsme přidali další funkce včetně většího rozsahu změn rychlosti a “Guitar Canceller”, který odstraní kytarový part, který v je ve většině mixů centrálně umístěn, takže můžete hrát s nahrávkou SPLIT-MONITORING, vestavěný metronom a dalších 15 kytarových efektů. Nyní můžete zároveň změnit rychlost i tóninu nahrávky. Připojte se ke slavným a staňte se jedním z těch, kdo by nedali bez svého TASCAM GUITAR TRAINERu ani ránu!

  Snadná obsluha, žádné složíté učení

  Jestliže umíte používat CD přehrávač, tak můžete bez problémů zacházet s CD-GT2. Vemte jakékoliv CD s vaší oblíbenou nahrávkou a dejte ho do přístoje. Pak zapojte kytaru přímo do CD-GT2. - použijte standardní kytarovou šňůru. Vemte si sluchátka, nastavte hlasitost a jděte nato! Jestliže jste zpěvák, můžete postupovat stejně - pouze nahraďte kytaru mikrofonem.
  Zpomalte a naučte se skladby do konkurzu. V dávnověku (jako třeba 70. léta) museli muzikanti ručně roztočit vinylové desky a pak je zpomalit, aby mohli lépe odposlouchat sóla nebo složitější harmonické postupy. CD-GT2 vám umožní učit se ještě lepším způsobem. Nejenom že můžete CD zpomalit až na poloviční rychlost (50%), ale to vše beze změny tóniny. Až se naučíte požadovaný “lick” - tedy lauf po česku, můžete postupně zvyšovat rychlost tak, že se dostanete na originální tempo nahrávky. Dále pak můžete změnit tóninu nahrávky bez změny rychlosti (výborné na učení se Hendrixových písní - většinu nahrál podladěn do Es).

  Zefektujte se!

  CD-GT2 má 57 skvěle znějících vestavěných (a editovatelných) efektů… nemusíte používat žádné externí - je zde overdrive, distortion, delay, chorus a další.. plus hezký výběr “vokálních halů a hlasových procesorů, takže si můžete zazpívat s s vaší oblíbenou kapelou a nebo zpěvákem.

  Použitelné pomůcky

  Můžete určit “bezešvé” spojení smyčky, kterou chcete slyšet vícekrát dokola. Pomocí pedálu (volitelné příslušenství) je možno startovat a zastavovat vložené CD a nebo “listovat” zabudovanými efekty. K dispozici je též chromatická ladička. Přístroj může být též napájen pomocí baterií. Má linkový i sluchátkový výstup.


  © 2007 Guitarpolis studio systems
  Kategorie